Şükrü Erdoğan

Şükrü Erdoğan – serdogan@medikalkolej.com

10.08.1956 Manavgat Denizyaka’da doğdum. İlk okulu Denizyaka köyü , ortaokulu ve liseyi Manavgat’ta bitirdim. Konya Selçuk Eğitim fakültesi Almanca öğretmenliği bölümünden 1980 yılında mezun oldum.Mezun olduktan sonra Çorum Lisesine Almanca Öğretmeni olarak atandım . 1982 yılında Kırşehir Karaman ortaokuluna Almanca Öğretmeni atandım.1985 yılında Antalya Lisesine Almanca Öğretmeni olarak atandım 1986 yılında Antalya Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinde Almanca Öğretmeni olarak atandım .1987 yılında aynı okula idareci olarak atandım.

1987-1992 ve 1993 yıllarında gözlemci davetli olarak Almanya’daki etkinliklere ayrıca Almanya’da turizmle ilgili fuarlara katıldım.
1988 yılında uygulama otelinde sorumlu teknik müdür yardımcılığı görevine atandım.1995 yılında uygulama oteli teknik müdür yardımcılığına ek olarak Antalya Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Kurucu Müdürü olarak görevlendirildim.

Ankara Başkent Öğretmenevi Müdürlüğü görevinde bulundum. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Girne Öğretmenevi kurucu Müdürlüğü yaptım,Girne Öğretmenevi Döner Sermaye Kanunu hazırlama Komisyonu üyeliği görevlerinde bulundum.
Mesleki tecrübemi artırmak için Milli Eğitim Bakanlığının düzenlediği çok sayıda Hizmet içi Eğitim seminerlerine katıldım . 22 haziran 2005 tarihinde emekli oldum aynı tarihte Antalya Özel Envar Eğitim Kurumları Genel Müdürü olarak göreve başladım.12 eylül 2008 yılında bu görevimden ayrıldım.2009 yılından 2013 yılına kadar Uncalı Meydan Hastanesi Müdürü olarak görev yaptım. Meslekteki hedefim;dürüst ilkeli ve sıfır hata ile yöneticilik görevime devam etmektir .iyi derecede Almanca bilmekteyim. Evli ve iki çocuk babasıyım.